Camping Jawor nad Jeziorem Solińskim

Jedyny camping nad Jeziorem Solińskim oraz domki najbliżej zapory. Odległość od plaży to zaledwie 150 m.

Camping na górze Jawor położony jest w najbliższym sąsiedztwie zapory nad Soliną – obowiązkowej atrakcji turystów odwiedzających Bieszczady, które są uznawane ze najpiękniejsze polskie góry. Z powierzchnią ponad 4 ha jest jednym z największych pól namiotowych w Polsce.

Camping Jawor - Solina zapora

Naszym największym atutem jest usytuowanie nad przepięknym Jeziorem Solińskim, które powstało poprzez zbudowanie największej w Polsce tamy betonowej, spiętrzającej kapryśne wody Sanu oraz Solinki. Ten niezwykle czysty górski akwen otaczają zalesione strome stoki Jawora (742 m), Stożków (696-686 m) i wielu lesistych szczytów przekraczających wys. 500 m n.p.m. Wszystko to widoczne jak na dłoni z terenu Campingu Jawor.

pole namiotowe nad jeziorem Solińskim przy zaporze

Nasz ośrodek znajduje się bezpośrednio nad głównym deptakiem spacerowym w Solinie-Jawor prowadzącym na plażę oraz na zaporę. Układ półkowy umożliwia swobodny wjazd samochodem na dolne sektory oraz niezapomniane widoki na "Morze Bieszczadzkie".

Z wyższych tarasów mogą korzystać turyści piesi i pasjonaci ciszy, równocześnie ciesząc oczy urokliwą perspektywą zielonych wzgórz nad Soliną ciągnących się po horyzont.

Na ogrodzonym campingu zawsze znajdzie się miejsce dla namiotów, przyczep campingowych i camperów oraz samochodów osobowych i motocykli. Dzięki dużej powierzchni Campingu Jawor można rozbić obozowisko blisko znajomych lub w większej odległości od innych turystów.

Na terenie campingu znajdują się sanitariaty z ciepłą wodą. Istnieje także możliwość podłączenia do energii elektrycznej. Dla wczasowiczów dostępna jest również w pełni wyposażona kuchnia, pralnia oraz dla najmłodszych plac zabaw.
Korzystanie z toalet i pryszniców wliczone jest w cenę pobytu. Czas spędzony w naszym ośrodku można umilić sobie spotkaniem przy ognisku w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu, grą w bilard lub piłkarzyki.

W sąsiedztwie recepcji możliwy jest bezprzewodowy dostęp do internetu. Szeroki wachlarz atrakcji turystycznych, jak równiez wysoki poziom świadczonych przez nas usług sprawi ze pobyt w Bieszczadach z pewnością pozostanie niezapomniany.


Na pole namiotowe zapraszamy w okresie od maja do września

Cennik

cena za 1 dobę
osoba dorosła (od 16 roku życia) 18 zł
dzieci w wieku 10-16 lat 15 zł
dzieci w wieku 4-10 lat 12 zł
dzieci w wieku do 4 lat bezpłatnie
namiot 1-3 osobowy 10 zł
namiot 4-6 osobowy 15 zł
samochód osobowy 10 zł
BUS / CAMPER mały 20 zł
BUS / CAMPER duży 30 zł
przyczepa mała 18 zł
przyczepa duża 22 zł
przedsionek (do przyczep i camperów) 10 zł
energia elektryczna 15 zł
pies / kot 10 zł
motocykl 10 zł
stanowisko Premium 70 zł + koszt osób (rezerwacja na minimum 7 dni)

Rabaty:
Pobyt powyżej 6 dni: 10%
Pobyt powyżej 14 dni: 15%

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMIN CAMPINGU JAWOR W SOLINIE
Regulamin można pobrać również w formie pliku pdf pobierz REGULAMIN